Hakkımızda

Biz Kimiz?

Lider Tıbbi ve Medikal Gazlar Sağlık Bakanlığı İzin ve Yeterlilik belgesine sahiptir.

1980 yılında Ali Rıza Demir tarafından kurulan köklü firmamız, Ankara’da devlet hastanesi özel hastaneler ve hastalara hizmet vermekte olan köklü firmamız medikal oksijen tüpü satışı medikal oksijen tüpü dolumu medikal oksijen tüpü kiralama hizmeti vermekteyiz.

Azot gazı, azot prodoksit gazı, cryo gazı, karbondioksit ve diğer tüm muhtelif gazların satışını ve dolumunu yapmaktayız. Ankara il sağlık müdürlüğü 2013/2 sayılı medikal oksijen satış ve dolum yetkisine sahiptir.

Lider Tıbbi ve Medikal Gazlar Türkiye’nin lider kuruluşu olan Habaş firmasının yetkili bayisidir. Oksijen gazlarımız yetkili mühendisler tarafından her bir tüp için gazların analiz ve medikal gaz yeterlilik dolum tarihleri kontrol ve sertifikasıyla siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

oksijen-tupu-belgeler
0
+
Yıllık Tecrübe
0
+
Sektörel Müşteri
0
+
Yıllık Servis Sayısı
0
+
Farklı Sektör

Bizim için neler söylediler...

Müşteri memnuniyeti ilkesi ile her zaman zamanında teslimat ve güler yüzlü ekibimizle hijyenik ve teknik uzman desteği ile her zaman yanınızdayız…

Tecrübeli ve kaliteli bir ekip. güleryüzlü hizmet alabildiğimiz tek yer emeklerine sağlık bugüne kadar hiçbir aksama ve sıkıntı yaşamadık kesinlikle tavsiye ediyorum.

👍👍👍👍👍👍

Özlem Sezdi

Size nasıl yardımcı olabiliriz...

Ürün Fiyat Bilgisi ve Servis Talebi Oluştur

Lider Tıbbi ve Medikal Gazlar

×

Merhaba!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

× Sipariş