Kalite ve Fiyat

Kalite ve Fiyat

Lider Tıbbi ve Medikal Gazlar

Habaş kalite ve güvencesiyle, laboratuvar veya diğer ürünlerimiz yüksek saflık kalitesindedir. Uygun fiyat politikası ile 40 yıllık sektörün tecrübeli ellerinde, hizmetinizdeyiz.

Azot gazı, azot prodoksit gazı, cryo gazı, karbondioksit ve diğer tüm muhtelif gazların satışını ve dolumunu yapmaktayız. Ankara il sağlık müdürlüğü 2013/2 sayılı medikal oksijen satış ve dolum yetkisine sahiptir.

Lider Tıbbi ve Medikal Gazlar Türkiye’nin lider kuruluşu olan Habaş firmasının yetkili bayisidir. Oksijen gazlarımız yetkili mühendisler tarafından her bir tüp için gazların analiz ve medikal gaz yeterlilik dolum tarihleri kontrol ve sertifikasıyla siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

lider gaz logo, oksijen tüpü ankara

Oksijen tüpü fiyatları, tüpün boyutu, kapasitesi, malzeme ve kullanım süresine bağlı olarak değişebilir. Ayrıca, farklı üreticilerin ve satıcıların fiyatları da farklılık gösterebilir.

Kronik obstrüktif akciğer hastalığı (KOAH) olan hastaların oksijen tüplerine ihtiyaç duymaları olasıdır. Bu hastaların, tüpün boyutuna ve kapasitesine göre değişen birkaç seçeneği vardır. Bununla birlikte, genellikle taşınabilir oksijen tüpleri kullanılır ve bunların fiyatları genellikle 500 TL ile 1500 TL arasında değişebilir. Ancak, bu fiyatlar, ülke, marka, model ve satıcının tedarik zinciri gibi birçok faktöre bağlı olarak farklılık gösterebilir.

Ayrıca, oksijen tüpleri için belirli bir süre boyunca kiralanabilen seçenekler de mevcuttur. Bu, hastaların tüpü belirli bir süre için kullanmasına izin verir ve maliyeti azaltabilir. Ancak, kiralama ücreti değişken olabilir ve ödenecek ücret, tüpün boyutu, kapasitesi ve kiralama süresine göre değişebilir.

Bu nedenle, KOAH hastalarının oksijen tüpleri için fiyatlar konusunda doktorlarına veya tedarikçilerine danışmaları ve en uygun seçeneği belirlemeleri önerilir.

0
+
Yıllık Tecrübe
0
+
Sektörel Müşteri
0
+
Yıllık Servis Sayısı
0
+
Farklı Sektör

Bizim için neler söylediler...

Müşteri memnuniyeti ilkesi ile her zaman zamanında teslimat ve güler yüzlü ekibimizle hijyenik ve teknik uzman desteği ile her zaman yanınızdayız…

Tecrübeli ve kaliteli bir ekip. güleryüzlü hizmet alabildiğimiz tek yer emeklerine sağlık bugüne kadar hiçbir aksama ve sıkıntı yaşamadık kesinlikle tavsiye ediyorum.

👍👍👍👍👍👍

Özlem Sezdi

Size nasıl yardımcı olabiliriz...

Ürün Fiyat Bilgisi ve Servis Talebi Oluştur

Lider Tıbbi ve Medikal Gazlar

×

Merhaba!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

× Sipariş