Oxyhome Oksijen Konsantratör Filtresi

Oxyhome Oksijen Konsantratör Filtresi

Oxyhome Oksijen Konsantratör Filtresi

Güler yüzümüz, iş disiplinimiz, zamanında teslimat ve koşulsuz müşteri memnuniyetimiz ile kaliteyi her koşulda ve şartda daima müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Bir telefonunuz yeter.

 Oksijen Konsantratörü Oxyhome Filtresi

Oxyhome GOK-01 oksijen konsantratörü küçük ve ergonomik yapısı sayesinde çok kullanışlı ve pratik bir üründür. Cihaz % 90 – 95 yoğunlukta oksijen gazı üretir. Kullanımı çok basittir. Cihaz açma-kapama anahtarı ile çalıştırılıp durdurulur ve cihazın flowmetre (akış ölçer) butonu ile oksijen akış değeri ayarlanır. Cihaz 5 Lt/dk’ya kadar oksijen akışı sağlar. Oxyhome GOK-01 piyasadaki tüm oksijen kanülleri, oksijen maskeleri, oksijen kateterleri ve diğer standart aksesuarlar ile uyumludur. Cihazın üst bölümünde 2 kapak vardır. Bunlardan birinin altında cihazın pall filtresi bulunur. Bu filtre havadaki bakterileri ve diğer küçük parçacıkları tutar. Diğer kapağın altında boş bir hazne vardır. Burada kanül, yedek filtre, elektrik kablosu gibi aksesuarlar saklanabilir. Cihazın üzerinde bulunan tutamaç cihazın tehlikesiz bir şekilde taşınması için sağlam üretilmiştir.

Oxyhome GOK-01 oksijen konsantratörünün ağırlığı 15 kg’dir. Genel olarak piyasadaki oksijen konsantratörlerinin ağırlığı 20 kg’den fazladır. Bu durum göz önünde bulundurulduğunda Oxyhome GOK-01 hafiftir ve taşıma sırasında kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Oksijen renksiz, ışığı geçiren, tatsız, kokusuz bir gazdır ve canlılar için vazgeçilmez bir unsurdur. Sağlıklı bir insanın kanında olması gereken oksijen değeri en az % 90 seviyesinde olmalıdır. Bu değer pulse oksimetre denilen cihazlar ile ölçülür. Oksijen tedavisi, oda havasında bulunan oksijen miktarının kişiye yetersiz kalması durumunda uygulanır. Oxyhome GOK-01 oksijen konsantratörü uzun süreli oksijen tedavisi amacı ile üretilmiş cihazdır. Havadaki oksijeni ve azotu ayrıştırarak, yüksek yoğunlukta oksijen gazı üretir. Bu ayrıştırma işlemi “molecular sieve” denilen madde ile yapılır. Bu sayede solunabilir, medikal oksijen gazı üretilir. Uzun süreli oksijen tedavisinin başarılı olabilmesi için kullanıcıların tedavinin sürecini ve uygulama şekillerini çok iyi bilmeleri gerekmektedir.

Cihaz en son teknoloji ile üretilmiştir ve kullanıcılara kolaylık sağlayan özelliklerle donatılmıştır. Cihaz üzerindeki renkli LCD ekran sayesinde çalışma saati rahatlıkla görülmektedir. Ayrıca cihazda bulunan görsel ve sesli uyarılar verimli kullanım açısından kullanıcılara yol göstericidir. Oxyhome GOK-01 oksijen konsantratöründe yüksek ve düşük basınç alarmları vardır. Cihazın ön panelindeki uyarı göstergeleri arıza veya servis uyarısı veriyorsa derhal teknik servisten destek alınmalıdır.

Her tedavide olduğu gibi oksijen tedavisinde de bazı riskleri vardır. Oksijen konsantratörü ile oksijen tedavisindeki en önemli riskler, cihazın taşınması sırasındaki kazalardır veya yanlış kullanımlardır. Kullanıcılar bu konulara dikkat etmelidir ve cihazı kullanmadan önce kullanım kılavuzunu dikkatlice okumalıdır. Oksijen üreten sistemler özellikle ateşten uzakta kullanılmalıdır.

Oxyhome GOK-01 oksijen konsantratörü piyasadaki birçok cihazdan daha az elektrik harcayarak çalışır. Arıza yapma riski en aza indirilerek, % 100 müşteri memnuniyeti esas alınmıştır. Çalışma sırasında cihazın ses seviyesinin 55 dBA’dan az olması kullanıcılara daha sakin ve huzurlu bir ortam oluşturmaktadır.

Oxyhome GOK-01 oksijen konsantratörü 2 yıl garantilidir. Ürünün SGK ödemesi vardır.

Oxyhome GOK-01 oksijen konsantratörü, soluduğumuz havadaki oksijeni ve nitrojeni (azotu) moleküler elekten (molecular sieve) geçirerek ayırır, böylece tıbbi amaçlı kullanılabilecek %90-95 yoğunlukta oksijen üretir.

 • Garanti süresi: 2 yıl
 • Oksijen yoğunluğu: > %90
 • Akış: 0-5 Lt/dk
 • Ürün ağırlığı: 15 kg
 • Çıkış basıncı: 0,04-0,05 MPa
 • Sesli ve görsel alarmlar
 • Ses seviyesi: < 55 dBA
 • Brüt ağırlık: 17,9 kg
 • Kutu ölçüleri: 47 x 37 x 59 cm

Oksijen Cihazları ve Aksesuarlarının
Oksijen Konsantratörü vb. her türlü cihazın bakımı ve tamiri yapılır.

  Size nasıl yardımcı olabiliriz...

  Ürün Fiyat Bilgisi ve Servis Talebi Oluştur

  Lider Tıbbi ve Medikal Gazlar